ПИШІТЬ НАМ 
Будь ласка, використовуйте форму, щоб зв'язатися з нами.

 

CONTACT US
Please use this form to contact us.

 

ПИШИТЕ НАМ
Пожалуйста, используйте форму, чтобы связаться с нами.


Geneva

ElleFemme, официальный поставщик менструальных чашечек ФеммиЦикл в Европе и в Украине. ElleFemme, official supplier of FemmyCycle menstrual cups  in Europe and Ukraine.

Buy menstrual cups online, reviews, brands, comparison. 
Менструальная чаша купить, отзывы, цена. Купить менструальную чашу в Украине, России, Европе.
Europe -  Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Republic of Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Italia, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, UK.

Інструкція

Будь ласка, ознайомтеся з інструкцією перед тим як користуватися чашею ФемміЦикл®.

Менструальна чашечка ФемміЦикл® - це інноваційний засіб гігієни нового покоління. Проста у вживанні, безпечна та гігієнічна альтернатива прокладкам і тампонам. Чаша ФемміЦикл® допоможе зберегти природу, гроші і власні нерви. Тонкий і м'який медичний силікон, з якого виготовлена чаша ФемміЦикл®, безпечний для організму, не вступає у контакт із виділеннями, не містить токсичних речовин і не викликає алергічних реакцій.

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕКИ: Якщо у вас є які - небудь медичні або гінекологічні проблеми, проконсультуйтеся з вашим лікарем перед використанням чаші ФемміЦикл®. Інформація, надана тут не замінює рекомендації вашого лікаря. Ми рекомендуємо, щоб ви мили ваші руки і область статевих органів теплою мильною водою або дитячими серветками перед використанням чаші ФемміЦикл®. Будьте обережні, щоб не подряпати себе нігтями. ФемміЦикл® не містить латексу або продукції тваринного походження.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ: Чаша ФемміЦикл® - це посудина, зроблена з унікального м'якого медичного силікону, який поміщається в піхву для збору крові і продуктів розпаду клітин випускається з матки через шийку матки під час менструації.

OpenClosed.jpg

Як вставляти менструальную чашу ФемміЦікл®

1.jpg

Сядьте на унітаз і розставте коліна в сторони, або сядьте навпочіпки або стоячи з одного піднятою ногою на сидінні унітазу.

2.jpg

Закрийте кришку ФемміЦикл® і стисніть ободок, як показано на малюнку.

 

3.jpg

Складіть ободок на виїмку в жорстку форму "С" тримаючись за ободок, так щоб усередині судини залишалося повітря. (Захоплене повітря допоможе чаші відкритися, коли вона буде всередині піхви).

 

 
4.jpg

Тримайте складений ФемміЦикл® за ободок вказівним і великим пальцем, відокремте статеві губи іншою рукою і вставте чашу ФемміЦикл®. Робіть це повільно так як це потім допоможе чаші відкритися.

5.jpg

Втисніть чашу ФемміЦикл® всередину доти поки кільце чаші не сховається всередину піхви.

ПРИМІТКА: Чаша ФемміЦикл® розроблена таким чином, що з мінівакуумним ефектом незабаром вона відкриється повністю

6.jpg

Після того як чаша ФемміЦикл® буде всередині піхву, ободок відкриється достатньо, щоб збирати ваші менструальні виділення.

ПРИМІТКА: Чаша ФемміЦикл® повинна розташуватися в ніжній частині піхви для правильного збору менструальних виділень.

 


Як вийняти чашу ФемміЦікл®

Поміняйте чашу ФемміЦікл® після 12 години, або раніше, якщо у вас сильні виділення.

ПРИМІТКА: Деякі жінки вважають за краще міняти чашу ФемміЦікл® в душі. Мийте руки і статеві органи відповідно до рекомендацій раніше.

 

11.jpg

Вставте один палець в піхву (злегка згасити якщо необхідно), намацайте кільце. Протягніть палець у всередину кільця.

12.jpg

... і тягніть чашу вниз і злегка вперед. Будте максимально розслабленими

13.jpg

Нахиліть чашу ФемміЦикл® вниз у той час коли чаша видасться ззовні. Тримайте чашу у вертикальному положенні, як показано на малюнку.

Після кожного використання ФемміЦикл® відкрийте кришку чаші і вилийте вміст в унітаз. Вимийте чашу ФемміЦикл® мильною і теплою водою , після чого ретельно сполосніть її . Чаша готова до повторного використання .

Ви зобов'язані стерилізувати чашу ФемміЦикл® два рази на місяць , до і після менструації. Для стерилізації замочіть чашу в 10 % оцту і 90 % води на 5 хвилин , потім ретельно сполосніть її , або використовуйте спеціальні таблетки для холодної стерилізації. Для гарячої стерилізації : опустіть чашу на 5 хвилин у киплячу воду.Не користуйтеся мікрохвильовою піччю , не використовуйте миючі засоби , спирт або гострі предмети для очищення чаші ФемміЦикл®.

Зберігайте чашу ФемміЦикл® у своєму мішечку до наступного використання. Рекомендуємо регулярно прати мішечок від чаші, і зберігати в сухому місці.


ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Якщо чаша ФемміЦикл ® встановлена правильно , то вона не повинна відчуватися . Ми рекомендуємо міняти чашу ФемміЦикл ® один раз на два роки, або залежно від її експлуатації. Після чого чашу необхідно викидати в сміття, не якому випадки в унітаз. Чашу ФемміЦикл® слід використовувати тільки під час менструації. Чаша не захищає від вагітності або венеричних захворювань.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: Категорично протипоказане використовувати чаші під час післяпологового виділення крові, при ерозіях шийки матки, дисплазиях, станах після хірургічних втручань на шийці матки, при запущених формах варикозної хвороби, опущеннях стінок піхви, пухлинних процесах.