ПИШІТЬ НАМ 
Будь ласка, використовуйте форму, щоб зв'язатися з нами.

 

CONTACT US
Please use this form to contact us.

 

ПИШИТЕ НАМ
Пожалуйста, используйте форму, чтобы связаться с нами.


Geneva

ElleFemme, официальный поставщик менструальных чашечек ФеммиЦикл в Европе и в Украине. ElleFemme, official supplier of FemmyCycle menstrual cups  in Europe and Ukraine.

Buy menstrual cups online, reviews, brands, comparison. 
Менструальная чаша купить, отзывы, цена. Купить менструальную чашу в Украине, России, Европе.
Europe -  Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Republic of Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Italia, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, UK.

55.jpg

Чаша ФемміЦикл®

Screen Shot 2013-10-18 at 10.18.12.png

Чаша ФемміЦикл ® - це посудина, зроблена з унікального м'якого медичного силікону, який поміщається в піхву для збору крові і продуктів розпаду клітин, що випускається з матки через шийку матки під час менструації. Чаша може знаходиться в піхві протягом 12 годин.

Чаша ФемміЦикл ® виробляється єдиного розміру. Унікальна форма чаші, зроблена з тонкого й м'якого медичного силікону, ідеально підходить майже всім жінкам.

Менструальна чаша ФемміЦикл ® багаторазового використання, при правильному використанні чаша прослужить кілька років.

Слово Феммi (Femmy) означає, що цей засіб виготовлено для жінок. Цикл (Cycle) означає, що ми створили новий засіб, який допоміг би вам залишатися свіжою, чистою і впевненою у собі під час менструального циклу.

Менструальна чаша ФемміЦикл ® розроблена  Доктором Медичних Наук США з 30-ти річним стажем роботи в гінекології Доктором Альфредом Шіхатою.

Чаша ФемміЦикл ® виготовлена в Сполучених Штатах Америки.

ФемміЦикл ® схвалений Американської Адміністрацією харчових продуктів і ліків (FDA-Aproved)

ФемміЦикл ® (FemmyCycle ®) є унікальною запатентованою продукцією і захищена законом про інтелектуальну власність.

Менструальна чашечка ФемміЦикл ® - це інноваційний засіб гігієни нового покоління. Проста у вживанні, безпечна та гігієнічна альтернатива прокладкам і тампонам.

Чаша ФемміЦікл ® допоможе зберегти природу, гроші і власні нерви.

Тонкий і м'який медичний силікон, з якого виготовлена чаша ФемміЦікл ®, безпечний для організму, не вступає у контакт із виділеннями, не містить токсичних речовин і не викликає алергічних реакцій.

Більшість жінок, які спробували користуватися менструальної чашею, надалі віддають перевагу саме їй.

Менструальна Чашечка ФемміЦикл®

У закритому вигляді

Менструальна Чашечка ФемміЦикл®

У відкритому вигляді


 

ЕКОЛОГІЧНО

 

ecologic

Користуючись ФемміЦикл ® ви припините забруднювати пластиковими прокладками і тампонами навколишнє середовище. За статистикою кожна жінка за все своє життя використовує рівну кількість прокладок і тампонів, яким можна встелити футбольне поле. Використовуючи менструальную чашу, ви істотно зменшите навантаження виробництва та відходи одноразових засобів на довкілля.

 

 

 

ГІГІЄНІЧНО

BWxYA48CIAAL8qL.jpg

Менструальна чаша - це найгігієнічний вибір. Вона не сушить слизову оболонку, не залишає волокон в піхву, не викликає подразнення, свербіж і синдром токсичного шоку. На гладкій силіконової поверхні чаш, на відміну від матеріалу прокладок і тампонів, не розвивається шкідлива мікрофлора.

 

 

 

 

 

ОЩАДЛИВО

Screen Shot 2013-10-18 at 00.49.40.png

 

Достатньо один раз купити менструальну чашу и вона буде служити вам кілька років. Чаша окупається за 4-8 місяців. Її можна використовувати до початку статевого життя, одночасно зі спіраллю або контрацептівною діафрагмою.

 

 

 

 

 

 

ЗРУЧНО

comfy

Ви не будете відчувати саму чашу і свої червоні дні календаря. Менструальну чашу можна використовувати безперервно до12-ти годин - довше, ніж будь-яку прокладку або тампон. Менструальна чаша непомітна. Ви можете плавати, займатися спортом або спати без одягу, як в будь який інший час.F.A.Q.
________

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

 
 

Як працює чаша ФемміЦикл®?

Чаша ФемміЦикл® проста у використанні, при порівнянні з класичними менструальними чашами вона, беззаперечно, перемагає. У складеному стані чаша ФемміЦикл® має форму тампона, що полегшує її введення в піхву. Розкриваючись всередині чаша ФемміЦикл® створює невеликий вакуумний ефект, який забезпечує збір виділень саме в чашу. 

- Чи легко витягується чаша ФемміЦикл® з піхви?

Чаша ФемміЦикл® дістається дуже легко, набагато легше, ніж інші класичні чаші. За допомогою кільця, розташованого на чаші, вона легко витягується всього-на-всього одним пальцем.

- Як часто необхідно мити і стерилізувати чашу?

Після кожного використання чаші ФемміЦикл® відкривайте кришку і виливайте вміст у туалет. Вимивайте чашу ФемміЦикл® мильною і теплою водою , після чого ретельно споліскуйте її . Після цього чаша буде готова до повторного використання .

Ви зобов'язані стерилізувати чашу ФемміЦикл® два рази на місяць , до і після менструації. Для стерилізації замочіть чашу в 10% оцту і 90% води на 5 хвилин , потім ретельно сполосніть її , або використовуйте спеціальні таблетки для холодної стерилізації. Для гарячої стерилізації : опустіть чашу на 5 хвилин у киплячу воду.

- Чи були зареєстровані випадки, коли чаша ФемміЦикл® протікала під час сну?

До цих пір жодна з жінок, які використовували менструальну чашу ФемміЦикл® протягом восьми годин сну, не повідомили про витоку.

- Як чаші ФемміЦикл® відрізняються від інших менструальних чаш?

ФемміЦикл® радикально відрізняється від усіх інших доступних менструальних чаш завдяки інноваційній формі з унікальною кришкою , яка тримає менструації від розливання в піхві. На відміну від інших менструальних чашок , як тільки вона вводиться в піхву , вона розгортається автоматично. Чаша ФемміЦикл® не потребує подальшого ручного регулювання , інтуїтивний дизайн ФемміЦикл® зробить це за вас. Чаша ФемміЦикл® також набагато тонша і м'якіша , ніж класична менструальна чаша . Чаша ФемміЦикл® дуже легко дістається , всього одним пальцем ви впораєтеся з цим завданням , завдяки вбудованому на чаші кільцю. Для класичних чаш це неможливий трюк , вам знадобиться як мінімум 2 пальця і багато терпіння.

- Якого розміру та місткості чашечка ФемміЦикл®?

Чаша ФемміЦикл® виробляється єдиного розміру: близько 5х4 см і місткістю в 30 мл. Середні виділення під час усього менструального періоду становить близько 30-45 мл. Ніякий тампон чи прокладка не вмістить стільки рідини, скільки може утримати чаша ФемміЦикл®. Тому з чашею ФемміЦикл® ви будете надійно захищені від протікань до 12 годин.

- Чи буду я відчувати ФемміЦикл® при використанні?

Ні, коли чаша ФемміЦикл® вставлена правильно, вона максимально комфортна й ненав'язлива. Медичний силікон має властивість миттєво набувати температуру навколишнього середовища. Таким чином чаша ФемміЦикл®, яка зроблена з тонкого медичного силікону, зробить ваш місячний період максимально комфортним і непомітним.

- Чи можу я використовувати ФемміЦикл® одночасно з внутрішньоматковою спіраллю?

Так. Це безпечно і ефективно для використання з внутрішньоматковою спіраллю.

- Чаша ФеммиЦикл® располагаться ниже шейки матки?

Так. Чаша ФемміЦикл® лежить нижче шийки матки і залишається твердо на місці під час використання, так що немає ніякого ризику, що чаша ФемміЦикл® буде контактувати з шийкою матки.

- При використанні чаші ФемміЦикл® чи буду я спостерігати неприємні запахи виділень?

Ні, ні ви, ні оточуючі не помітите та не відчуєте жодних запахів. На відміну від прокладок, менструальні виділення не входять у контакт із киснем і це перешкоджає розмноженню мікроорганізмів і відповідно запахів.

- Чому краще мати дві чашечки ФемміЦикл®?

Ми всі знаємо, якими непередбачуваними можуть бути ситуації! Якщо вам необхідно поміняти чашечку ФемміЦикл®, коли ви за межами домашнього комфорту, друга чашечка дозволяє зробити це в громадському туалеті, не виходячи з кабінки. Протріть і обмотайте використану чашу в туалетний папір і покладіть її в мішечок ElleFemme з біобавовни.

Де я можна придбати чашу ФемміЦикл®?

ФемміЦикл® доступна в Інтернет-магазині на нашій сторінці ElleFemme і скоро буде доступна в інших магазинах. 

- Чи можу я повернути назад чашу ФемміЦикл®?

Чашечка ФемміЦикл® проста у використанні. Якщо ви здатні використовувати тампони, то ви повинні бути в змозі скористатися чашкою ФемміЦикл®. Це інтимний пристрій і таким чином повернення продукції ФемміЦикл® заборонено.

Чаша ФемміЦикл® викликає алергію?

Незмінна перевага чаші ФемміЦикл® - це гіпоалергенність і нешкідливість для здоров'я. Більшість промислових прокладок і тампонів містять абсорбенти, ароматизатори, барвники, відбілюючі речовини і канцерогенні сполуки, які можуть провокувати подразнення й набряк статевих органів, а також алергічні реакції і загострення запальних захворювань органів малого тазу. Медичний силікон, з якого виготовлена чаша, безпечний для організму, не вступає у контакт із виділеннями, не містить токсичних речовин і не викликає алергічних реакцій.

- Чому користуватися чашкою ФемміЦикл® краще ніж тампонами і прокладками?

Серйозна гідність чаші ФемміЦикл® - бактеріологічна безпека. Прокладки сприяють міграції та активному розмноженню бактерій , що може призвести до запалення сечостатевої системи й порушення природної мікрофлори піхви. Тампони здатні викликати синдром токсичного шоку. При використанні менструальних чаш таких проблем не виникає. Застосування чаш мінімізує площу контакту менструальної крові з глікогеном стінок піхви , який є живильним середовищем для бактерій. Крім того, чаші не вбирають виділення і не викликають сухості, що знижує ризик микротравматизації слизової оболонки.

- Чи правда що спостерігається зменшення місячного циклу при використанні чашок ФемміЦикл®?

Правда ! Ця закономірність також спостерігається при використанні і інших класичних менструальних чаш . У багатьох користувачів місячний цикл триває на день або два менше. Майже всі фірми, які випускають прокладки й тампони додають у свої засоби гігієни різні хімічні реактиви (щоб ці засоби не протікали), але це негативно позначається на самій менструації ( збільшується кількість днів, відчуття болю), а менструальні чаші призводять критичні дні в норму. І це позитивний результат!

- Чи правда що також спостерігається зниження болю в перші дні циклу при використанні чаші ФемміЦикл®?

Так, відгуки численних користувачів тому доказ! Багато хто стверджує, що болі, пов'язані з місячним циклом, значно скоротилися. Користувачі відмовляються від болезаспокійливих ліків - що теж дуже позитивний результат!

- Чи можу я займатися спортом і плавати при використанні ФемміЦикл®?

Абсолютно! Тепер навіть у критичні дні Ви зможете займатися спортом, плавати чи ходити в лазню! Багато спортсменів вже давно використовують чаші, навіть якщо встати на голову, вміст залишиться в чаші ФемміЦикл®, і в порожнину матки нічого не заллється.

 - Чи можна використовувати менструальну чашу незайманим?

Якщо дівчина користується тампонами, тоді можна користуватися і менструальної чашею ФемміЦикл®. 

- Чи зручно мені буде користуватися менструальної чашею , якщо мені навіть з маленькими тампонами дискомфортно?

Менструальна чаша ФемміЦикл® і тампон працюють зовсім по-різному. Тампон вбирає в себе всі виділення (і потрібні, і непотрібні), сильно висушуючи слизову і викликаючи почуття розпирання. І після вилучення тампона, буває, дуже складно ввести інший, бо всередині все пересушено. Чаша ФемміЦикл® зроблена з м'якого силікону, вона не порушує і не сушить природну флору піхви. Усі виділення збираються всередині чаші. Її легко вийняти і потім знову ввести назад.

 

 

ВІДГУКИ ПРО МЕНСТРУАЛЬНУ ЧАШУ ФЕММІЦИкл
________

Для того, щоб написати ваш відгук, видішліть нам імейл. Дякуємо.

 
 

- Олена T. , 

Про ФемміЦикл дізналася на жіночому форумі . Позитивні відгуки від жінок, які випробували цей девайс, мене підбадьорили і ось вже я - сучасна жінка , яка планує свої справи без оглядки на критичні дні. Чаша - це настільки зручно , що можна взагалі забути що за день сьогодні . Не треба мало не кожну годину бігати перевіряти як там , не треба влітку відмовлятися від білого і обтягуючого , можна планувати поїздку на море, не вираховуючи, коли там я не зможу купатися. Поки що я використувала чашу тільки один цикл ,але сумнівів більше немає - прощавайте тампони й прокладки !

 

- Марія O. , 

Чашею користуюся вже 3 місяці. І скажу, що чаша ФемміЦикл - це просто шедевр індустрії жіночої гігієни! Такий комфорт і свободу не дасть ні тампон, ні вже,тим більше,прокладка. Нещодавно спробувала користуватися прокладками, довелося ... Я мало не збожеволіла від цих відчуттів гумової штуковини між ногами, де все потіє і тре! Після цього чашу використати - це як у рай потрапити! Ура прогресу і новимм технологія! Спасибі!

 

- Поліна M. ,  

Вітаю. Хочеться трохи поділиться враженнями про чашу ФемміЦикл ( про інші чаші нічого сказати не можу , бо це мій перший і,швидше за все, останній досвід ) . Раніше в Інтернеті побіжно зустрічалася з інформацією про чаші , але цей варіант навіть і не розглядався , бо я тампонами ніколи не користувалася , не кажучи вже про якісь інші дива . Але ось одного разу моя подруга, яка бореться проти забруднення природи і живе в Італії , взяла мені і подарувала цю чашу ... Каже, мовляв "Бери і не забруднюй мені тут прокладками довкілля! Потім дякуватимеш !" Як кажуть, довелося випробувати ... Змусили. От я і вирішила, дай, думаю, подивлюся в Інеті, що народ говорить про ці чаші . Відгуки дівчат , які придбали чашу , були дуже позитивними . Завжди, коли збираюся купити чи випробувати щось, у першу чергу « перелопачую » відгуки в Інтернеті про цей товар. При чому шукаю саме негативні відгуки , а вони все-таки завжди знаходяться , але не у випадку чаш . Кілька днів я нишпорила в пошуках негативу про чашах ФемміЦикл , але так і не знайшла. Цей факт мене дуже і дуже здивував , раніше ніколи такого не було , хто-небудь  все одно знаходився незадоволений , а тут тільки захоплені відгуки . Народ у нас не мовчить , що в розумі то й на просторах Інтернету , обов'язково поскаржилися б . Але я особисто поки таких відгуків не зустріла. З першого ж разу все добре вставилося. До цього дивилася відео про методи введення , тому з цим завданням впоралася легко. Так. Потрібно трохи пристосуватися до цього процесу , кому потрібно трохи більше часу , а хто то з першого разу пристосується . У всіх моїх знайомих вийшло з першого разу . Найважче мені було звикнути до думки, що невже може бути так комфортно? ? ? Тіло відчуває, що прийшли ті деньки ( невеликий біль унизу живота ніхто не відміняв ) , але не може зрозуміти, чому нічого немає між ніг і всередині теж не відчувається. Ось це було найскладніше ... Усвідомлення змін. Усвідомлення того, що ці дні можна так полегшити. Це дійсно було великим прогресом для мене. Такого комфорту в такі дні я ніколи не відчувала. Ще один момент. Нещодавно ходили в сауну з басейном , природно попався найнебезпечніший червоний день. Найрясніший , найпроблемніший . « Озброївшись » чашею , я змогла повноцінно і попариться з віником, і головне в басейні виконала всілякі викрутаси і трюки. Ніякого дискомфорту і ніяких страхів про протікання . Ось справи ! Коротше кажучи , мені від вихвалянням цих чаш фінансової вигоди ніякої. Пишу сюди виключно для того щоб закликати вас скористатися цими ЧУДО-чашами ... Це велике полегшення для жінки. Це комфорт . Інших альтернатив я тепер вже не бачу. Однозначно, ТІЛЬКИ ЧАША ФЕММІЦИКЛ і все. Спробуйте . Не бійтеся . Не пошкодуєте! Вона дуже швидко окупиться. Дуже рекомендую ! Я дуже рада і хочу, щоб стало більше жінок , які теж могли б скористатися цією корисною річчю. 

Анютка ! Сонечко ! Спасибі, що змінила моє життя на краще! Спасибі, що одного разу змусила мене спробувати чашу ФемміЦикл ! Я тебе люблю!